Nadštandardný, kompletne zariadený RD na predaj.

Domov  /  Nehnuteľnosťi  /  Predaj

Trstice , Trstice

Cena: 210.000,00 €
Typ: Predaj
 Kód inzerátu 190718lz
 Cena / m2 700 € / m2
 Podlahová plocha 300 m2
 Zobrazené 50x
Popis nehnuteľnosti

Získajte viac za svoje peniaze pri kúpe tohto krásneho domu. Ponúkame zaujímavý  rodinný dom vo veľmi kvalitnom prevedení. Pri výstavbe a zariadení boli použité nadštandardné materiály. Dom ponúka skutočne veľa priestoru, tak na oddych ako aj  na rôzne aktivity. Navyše s domom získate zariadenie aj s technikou.

Krásna prístupová cesta lemovaná s tujami a rôznymi okrasnými kríkmi. Samozrejmosťou je  závlahový systém. Kovaná brána je na elektrické ovládanie. Vedľa domu je zastrešený priestor pre autá a tiež garáž s rozlohou 48 m2. Pozemok má rozlohu 1070 m2. Zastavaná plocha domu je 188 m2.

 

Exteriér:

Za domom sa nachádza altánok so záhradným nábytkom a grilom. Určite Vám poslúži na príjemné posedenie s rodinou a kamarátmi. Pri altánku je krytý bazén so slanou vodou. Ďalej tu nájdeme saunu, vírivku  a tiež priestor pre fitness.

V záhrade je navyše zariadená priestranná kvalitne vybavená letná kuchyňa a domček s barom, krbom  a s kvalitným nábytkom z dreva na posedenie s priateľmi. Veľmi dobre je využitý priestor okolo domu. Medzi jednotlivými objektmi je kvalitná mrazuvzdorná dlažba.

 

Interiér:

Dom je rozdelený na prízemie a na podkrovie. Sú v ňom umiestnené klimatizačné jednotky.

Podkrovie sa momentálne využíva ako oddychová zóna. Namontované kvalitné domáce kino s projektorom. Masážne kreslo. Na poschodí je kúpeľňa so záchodom a ďalšie ukladacie priestory. Priestory je možné prerobiť v prípade potreby na ďalšiu obytné izby.

 

Na prízemí sú 3 spálne a obývacia izba, ktorá je spojená s veľkou kuchyňou. V kuchyni je skutočne veľa priestoru.  Spálne sú oddelené od dennej časti domu. Všade je kvalitná dlažba alebo plávajúca podlaha. V dome je všade LED osvetlenie. Interiérové dvere sú drevené a okná sú plastové.

Kúpeľňa je priestranná s veľkou rohovou vaňou a sprchovým kútom.

 

V dome je veľa detailov, ktoré sa oplatia vidieť na vlastné oči. Cena domu je 210.000 Eur, ale hodnota, ktorú získate s kúpou nehnuteľnosti,  prevyšuje predajnú cenu.

 

 

 

Kvôli obhliadke alebo ďalším otázkam ma kontaktujte telefonicky alebo mailom.

Ing. Zoltán Laczkó Váš realitný poradca

0949 239 890, laczko@realitycompany.eu

0905 719 683, info@vasanehnutelnost.sk 

vasanehnutelnost.sk

facebook.com/vasanehnutelnost

Lokalita
Váš maklér
Ing. Zoltán Laczkó

Ing. Zoltán Laczkó

  • +421 949 239 890

  • laczko@realitycompany.eu

SLEDOVAŤ NAJNOVŠIE PONUKY