Nadštandardný, kompletne zariadený RD na predaj.

Domov  /  Nehnuteľnosťi  /  Predaj

Trstice , Trstice

Cena: 210.000,00 €
Typ: Predaj
 Kód inzerátu 190718lz
 Podlahová plocha 300 m2
 Zobrazené 420x
Popis nehnuteľnosti

Získajte viac za svoje peniaze pri kúpe tohto krásneho domu. Ponúkame zaujímavý  rodinný dom vo veľmi kvalitnom prevedení. Pri výstavbe a zariadení boli použité nadštandardné materiály. Dom ponúka skutočne veľa priestoru, tak na oddych ako aj  na rôzne aktivity. Navyše s domom získate zariadenie aj s technikou.

Krásna prístupová cesta lemovaná s tujami a rôznymi okrasnými kríkmi. Samozrejmosťou je  závlahový systém. Kovaná brána je na elektrické ovládanie. Vedľa domu je zastrešený priestor pre autá a tiež garáž s rozlohou 48 m2. Pozemok má rozlohu 1070 m2. Zastavaná plocha domu je 188 m2.

 

Exteriér:

Za domom sa nachádza altánok so záhradným nábytkom a grilom. Určite Vám poslúži na príjemné posedenie s rodinou a kamarátmi. Pri altánku je krytý bazén so slanou vodou. Ďalej tu nájdeme saunu, vírivku  a tiež priestor pre fitness.

V záhrade je navyše zariadená priestranná kvalitne vybavená letná kuchyňa a domček s barom, krbom  a s kvalitným nábytkom z dreva na posedenie s priateľmi. Veľmi dobre je využitý priestor okolo domu. Medzi jednotlivými objektmi je kvalitná mrazuvzdorná dlažba.

 

Interiér:

Dom je rozdelený na prízemie a na podkrovie. Sú v ňom umiestnené klimatizačné jednotky.

Podkrovie sa momentálne využíva ako oddychová zóna. Namontované kvalitné domáce kino s projektorom. Masážne kreslo. Na poschodí je kúpeľňa so záchodom a ďalšie ukladacie priestory. Priestory je možné prerobiť v prípade potreby na ďalšiu obytné izby.

 

Na prízemí sú 3 spálne a obývacia izba, ktorá je spojená s veľkou kuchyňou. V kuchyni je skutočne veľa priestoru.  Spálne sú oddelené od dennej časti domu. Všade je kvalitná dlažba alebo plávajúca podlaha. V dome je všade LED osvetlenie. Interiérové dvere sú drevené a okná sú plastové.

Kúpeľňa je priestranná s veľkou rohovou vaňou a sprchovým kútom.

 

V dome je veľa detailov, ktoré sa oplatia vidieť na vlastné oči. Cena domu je 210.000 Eur, ale hodnota, ktorú získate s kúpou nehnuteľnosti,  prevyšuje predajnú cenu.

 

 

 

Kvôli obhliadke alebo ďalším otázkam ma kontaktujte telefonicky alebo mailom.

Ing. Zoltán Laczkó Váš realitný poradca

0949 239 890, laczko@realitycompany.eu

0905 719 683, info@vasanehnutelnost.sk 

vasanehnutelnost.sk

facebook.com/vasanehnutelnost

Lokalita
Váš maklér

SLEDOVAŤ NAJNOVŠIE PONUKY